Pracovní obuv U-Power

Výrobce bezpečnostní a pracovní obuvi - společnost U Power se může pyšnit obrovskými zkušenostmi, které využívá pro další vývoj a výrobu nejen pracovní obuvi, ale také oděvů. V oblasti ochranných osobních pracovních pomůcek se svým kvalitním produktem a originálním know-how dostává na špičku trhu.

U Power dbá u svých výrobků zejména na bezpečnost, zároveň však také na estetiku a pohodlí jedince, který bude pracovní obuv nosit.

U Power používá při své výrobě nejmodernější technologie a postupy pro jednotlivé prvky obuvi. Další řádky jsou důkazem toho, proč že je obuv U Power tak kvalitní.

Protiskluzná podešev U-GRIP

Podešve U-GRIP vykazují výtečné hodnoty v protiskluznosti. Jsou velmi lehké a tudíž maximálně pohodlné při nošení

U-POWER systém ventilací (FORCED® Ventilation Systém)

Cílem použití ventilačního systému je zajištění ideální cirkulace vzduchu v obuvi. Tím je zabezpečeno odvětrávání pro chodidla. Ve spojení s kvalitními a vhodnými ponožkami se tímto systémem vybavené boty stávají optimálním produktem z hlediska pohodlnosti pro uživatele.

FORCED Ventilation Systém se skládá se tří jednotlivých technologií:

1) U - Power AirToe

Díky asymetricky umístěným otvorům v povrchu obuvi a membráně, jenž tyto otvory překrývá, je obuv U Power prodyšná pro vodní páry a zároveň neprostupná pro venkovní vlhkost.

2) U-Power WingTex

Touto technologií je vyráběna prvotřídní podšívka s molekulovou strukturou tkaniny. Jejím cílem je to, aby měl uživatel obuvi při nošení suchou nohu.

3) U-Power funkční vkládací stélka

Jedná se o velmi komfortní stélku, vyvíjenou společností U Power dle vlastních technologických postupů. Ty, v kombinaci se 2 vrstvami obuvi (základní PE vrstvou, EVA horní vrstvou), zaručují velikou stabilitu a sucho v botě a zároveň její oděruvzodornost.

U-POWER AirToe Aluminium

Inovativní technologie AirToe ve variantě aluminium, vyrábí, jak již název napovídá, hliníkovou špičku, která je velmi lehká (54 g).

U-POWER AirToe Composite

Varianta Composite představuje ještě lehčí váhu špičky (50 g). Špička je kompozitová.

U-POWER 0chrana proti propíchnutí Save & Flex®

Ochrana proti propíchnutí je využívána při výrobě stélek. Ty jsou nekovové a v souladu s normou, která určuje odolnost až do síly 1680N (stélka PS4 MATRIX).

Druhy pracovní obuvi U power

Společnost U Power produkuje tři základní druhy pracovní ochranné obuvi. Jsou to pracovní sandále, polobotky a kotníková pracovní obuv.

Pracovní sandále U power

Vyznačují se vysokým stupněm prodyšnosti. I díky velmi snadnému a rychlému nazouvání představují pro uživatele veliké pohodlí. Při práci je nemožné, aby sklouzli z nohy, mají totiž, na rozdíl od pantoflů, uzavřenou patu.

Disponují širokým spektrem vlastností, dle kterých lze posuzovat jejich kvalitu. Veliké množství pracovních sandálů je antistatické, odolné proti propíchnutí či proti skluzu. Praktickým doplňkem jsou reflexní prvky.

Nejen díky těmto vlastnostem se pracovní sandály využívají především ve stavebnictví, zemědělství, kovovýrobě či potravinářském průmyslu. S oblibou si je kupují také dopravci a skladníci.

Pracovní sandál U-Power SONG S1 SRC

Materiálem pro výrobu tohoto sandálu je velurová useň. Podšívka disponuje molekulární strukturou tkaniny. Bezpečnost boty zajišťuje pevná špička a perforovaná kompozitovaná tužinka s prodyšnou membránou. Pro maximální pohodlí slouží měkčená mezipodešev a podešev spolu se vkládací stélkou.

Výhodou jsou protiskluzové a otěruvzdorné vlastnosti.

Pracovní sandal U-Power

Pracovní polobotky U power

Pracovní polobotky jsou typem obuvi s nejširšími možnostmi využití. Ve stavebnictví či zemědělství se pracovníci mohou často dostat do náročných podmínek, ocení tedy voděodolnost a celokoženost polobotek. Výbornou komponentou je taktéž ocelová špička s tužinkou. Podrážka polobotek je odolná proti olejům a vodě.

Byť slouží polobotky primárně za účelem ochrany v těžších podmínkách, v nabídce jsou k mání i lehčí varianty, používané například v potravinářství.

Pracovní polobotka PASSION S1P SRC

Svršek polobotky je vyroben z velurové usně. Podšívka WinTex je funkční podšívkou s molekulární strukturou tkaniny. V bezpečnostní špičce AirToe Aluminium je perforovaná hliníková tužinka s prodyšnou membránou. Tato obuv je velmi lehká a příjemná na nošení - i díky GEL-BEG tlumení došlapu. Ochrana proti propíchnutí a protiskluznost je téměř samozřejmostí.

Tato polobotka není voděodolná, doporučuje se pro práci v suchých prostředích.

Pracovní polobotky U-Power

Pracovní kotníková obuv U power

Kotníková obuv zabezpečuje maximální ochranu, zejména právě v oblasti kotníku. Bezpečí uživatele zajišťuje ocelová tužinka ve špičce či protiskluzová podrážka.

Pracovní kotníková obuv U Power je k využití ve všech druzích průmyslu, stavebnictví. Je ideální variantou obuvi do opravdu náročných pracovních podmínek. Pro zimní období existují i zateplené varianty kotníkové obuvi.

Kotníková pracovní obuv U-Power REPTILE S3 BN

Svršek boty obsahuje hydrofobní useň, podšívka naopak textil. Tato kotníková obuv disponuje kovovou špičkou a kovovou manžetou proti propíchnutí.

Podešev je protiskluzná a oděruvzdorná. Do obuvi se vkládá stélka Tecno Dry. Velikou výhodou je vysoká odolnost a vhodnost použití jak do mokrých, tak suchých podmínek. Tato obuv se dá pořídit ve velmi dobrém poměru cena-výkon.

Pracovní obuv kotnikova U-Power

Pokud vás zajímá více o tom, co jednotlivé normy a specifikace pracovní obuvi U-Power znamenají a pro jaký konkrétní typ práce jsou vhodné, můžete si přečíst článek: Jak vybrat pracovní obuv.