Zakázková výroba pracovních oděvů

Naše zakázková výroba pracovních oděvů bez problému uspokojí jakékoliv individuální požadavky všech zákazníků. Zajišťujeme výrobu pracovních oděvů vlastními zaměstnanci. Umíme realizovat potisk pracovních oděvů těmi nejmodernějšími technologiemi (Flex, Flock, sítotisk, strojová výšivka). Pro výrobu kvalitních pracovních oděvů používáme ty nejlepší materiály. Zakázkovou výrobu nabízíme pro veškeré odvětví a obory od gastronomie až po zdravotnictví.

Pracovní oděvy s logem vaší firmy

Na základě dlouholetých zkušeností dodáváme zakázkové pracovní oděvy vyráběné přesně dle požadavku zákazníka včetně potisku logem vaší firmy několika technologiemi.

Technologie

Flex - Tato metoda potisku triček se hodí zejména pro jednobarevný potisk jednoduchých nápisů a log již od 1 kusu. Výhodou jsou přesné a ostré hrany loga. Tato technologie je nejvhodnější pro potisk dresů a vysoce zatěžovaných, často praných pracovních oděvů, nebo jako doplňková k jiné technologii potisku textilu. Příkladem kombinace technologií potisku může být požadavek na potisk dresů či triček, kdy na všech dresech je logo klubu stejné, ale mění se čísla a jména.

Flock - Tento systém používáme hlavně pro potisk pracovního oblečení pro jeho vysokou trvanlivost a stálobarevnost. Potisk je měkký, na omak působí jako samet a má extrémní výdrž (praní na 60°C, žehlení přes motiv bez omezení teploty). Ale úspěšně se dá použit i pro potisk triček, mikin, teplákových souprav, zimních bund, vest a jiných výrobků podobného charakteru. Barvy pro použití u flock potisku jsou omezeny.

Sítotisk - Sítotisková technologie je nejlevnější a zatím tedy nejrozšířenější volbou v potisku textilních materiálů. Největší nevýhodou sítotisku je náročná tisková příprava, jejíž cena se v případě potisku malých sérií nepříznivě promítá do ceny za 1ks a dále nižší stálobarevnost v souvislosti s počty praní oděvů. Hodí se tedy spíše k potisku od 20-30 kusů.

Strojová výšivka - Výšivka je čím dál více oblíbenější pro svůj vznešený vzhled a vysokou kvalitu. Strojní výšivkou je možné vyšívat loga téměř na jakékoliv textilní výrobky - ručníky, tašky, čepice, trička, bundy, atd.

Velikostní tabulky pro zakázkovou výrobu

Pracovní oděvy TOMIS CZ

Poznejte nás jako spolehlivého partnera pro firmy ze všech oblastí průmyslu a obchodu. Vysoce motivovaný a kvalifikovaný personál je zárukou bezproblémového vyřízení Vašich požadavků.

Kontaktujte nás:

Rádi pro Vás připravíme nabídku ušitou na míru. Máte-li zájem o pracovní obuv, oděvy či jiné ochranné pracovní prostředky, kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře zde. Případně na kterémkoliv z uvedených kontaktů v sekci Kontakt.

Veškerý sortiment naleznete na tomiscz.cz.