V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese eshop@tomiscz.cz.

Zdravotní pracovní obuv Wintoperk

Společnost WINTOPERK je slovenská firma, která už řadu let vyrábí pracovní, bezpečnostní a zdravotní obuv. Svou pouť začala už v roce 1996, kdy byla založena. V průběhu let došlo k výraznému technologickému posunu. V současné době je jedním z předních výrobců pracovní obuvi.

Pracovní obuv Wintoperk nabízí celou škálu pracovní obuvi, která se využívá ve všech odvětvích průmyslu. Pokud bychom měli namátkou jmenovat, pak to jsou například speciální ESD boty vhodné pro elektronický průmysl, vzdušné sandály, ale i vysoce odolná obuv pro ty nejtěžší pracovní podmínky.

Náš obchod nabízí v současné době bílou zdravotní pracovní obuv od značky Wintoperk, která je vhodná zejména pro zaměstnance v nemocničním a ambulančním zařízení, ale také pro práci v gastronomii. Tento typ pracovní obuvi značky Wintoperk má podešev z kaučukového materiálu, který nese označení TPE. Svrchní část není ze syntetického materiálu, ale z tradiční hovězí usně. Podšívka nesoucí označení Penat je tvořena prometrickým substrátem.

Bílá zdravotní pracovní obuv Wintoperk je k dostání v pánské i dámské variantě.

Seřadit podle: Nejoblíbenější | Nejnovější | Nejdražší | Nejlevnější | Akce a výprodeje

v našem blogu

Pracovní obuv U-Power

Výrobce bezpečnostní a pracovní obuvi - společnost U Power se může pyšnit obrovskými zkušenostmi, které využívá pro další vývoj a výrobu nejen pracovní obuvi, ale také oděvů. V oblasti ochranných osobních pracovních pomůcek se svým kvalitním produktem a originálním know-how dostává na špičku trhu. U Power dbá u svých výrobků zejména na bezpečnost, zároveň však také na estetiku a pohodlí jedince, který bude pracovní obuv nosit...

Pracovní obuv Panda

Tradiční italská obuvnická firma PANDA Sport vyrábí své boty v rámci platných norem a tím splňuje vysoké nároky na bezpečnost při práci. Pracovní obuv Panda splňuje normu pracovních, ochranných, ale i bezpečnostních modelů obuvi. Mezi ochranné prvky se řadí například odolnost proti chladu, ocelová špička, ochrana proti průniku vody nebo prořezu. Boty svůj punc kvality podtrhují pohodlností, která zajišťuje komfort i při celodenním nošení.

Pracovní obuv Heckel

Pracovní obuv Heckel je vyráběna francouzskou společností Heckel Sécurité. Jedná se o jednoho z předních světových výrobců pracovní obuvi. Firma Heckel se zabývá dvěma hlavními obchodními oblastmi. V první řadě je to výroba ochranných pomůcek pro sportování v extrémních podmínkách, příkladem zde může být podpora závodníků terénních vozů. Druhá strategická oblast je zaměřena na stavebnictví a lehký i těžký průmysl...

Zobrazit všechny články

Vyber si svou značku

CRV
zobrazit další značky z naší nabídky